TSSF Sualtı Ragbisi U21 Federasyon Kupası Heyecanı, İzmir’de  Başlıyor

TSSF Sualtı Ragbisi U21 Federasyon Kupası Heyecanı, İzmir’de  Başlıyor

Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu (TSSF)’nin etkinlik takviminde yer alan Sualtı Ragbisi U21 (21 Yaş Altı) Federasyon Kupası İzmir’de yarın başlıyor. Yarışmalarda 7 erkek, 5 kadın takımı mücadele edecek.

İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü Kapalı Yüzme Havuzu’nda 15-16 Şubat tarihleri arasında yapılacak TSSF Sualtı Ragbisi U21 Federasyon Kupası’nda 7 spor kulübünden 7 erkek ve 5 kadın takımı kupanın sahibi olmak nefeslerini tutacaklar. Yarın saat 09.30’da başlayacak maçlar, pazar günü sona erecek. Kadınlar ve erkeklerde zirveye çıkan ve madalya alan takımlar pazar günü yapılacak kapanış ve ödül töreninde kupalarını alacak.

TSSF Başkanı Doç. Dr. Şahin Özen, Federasyon Kupası’na katılan tüm spor kulüplerine ve takımlarına başarılar dilediğini ifade ederek, “Sualtı ragbisinde bu yıl İzmir’de U21 Dünya Şampiyonası’na ev sahipliği yapacağız. Bu önemli organizasyon öncesinde sporcularımız ve takımlarımız için federasyon kupası maçları ısınma turları niteliğinde olacak. Yarışmalarımıza destek veren İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü Rektörü Prof. Dr. Yusuf Baran, enstitünün Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı’na sualtı topluluğu üyelerimiz adına çok teşekkür ediyoruz” dedi.

TSSF SUALTI RAGBİSİ U21 FEDERASYON KUPASI PROGRAMI

Yer: İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü Kapalı Yüzme Havuzu

Tarih: 15-16 Şubat 2020

Yarışlar:

15 Şubat Cumartesi saat 09:30-20:00

16 Şubat Pazar saat 09:30-13:30

Kapanış töreni: 16 Şubat Pazar saat 14:00