ULU ÖNDER ATATÜRK’Ü RAHMET VE ÖZLEMLE ANIYORUZ

ULU ÖNDER ATATÜRK’Ü RAHMET VE ÖZLEMLE ANIYORUZ

Bugün 10 Kasım… Türkiye Cumhuriyeti’mizin kurucusu Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün aramızdan ayrılışının 82. Yılı. Her 10 Kasım’da yüreğimiz özlem ve hüzünle O’nu anıyor. 

Ata’mızın aramızdan ayrılırken Türk milletine emanet ettiği çağdaş ve demokratik Türkiye Cumhuriyeti, bir asırdır O’nun fikirleri üzerinde yükselmeye devam ediyor. Onun fikir ve düşüncelerinden taviz vermediğimiz müddetçe ülkemiz asırlarca modern, barışçıl ve demokratik bir ülke olarak varlığını sürdürecektir. 

Güzel ülkemizin kalkınması, refahı, demokratik düzeni ve cumhuriyet rejimine içerden ve dışardan gelecek her türlü kalkışmayı ve müdahaleyi canımız pahasına ortadan kaldırdık ve bu gücümüzü koruyacağız. Bu, Ulu Önder’mize ve vatanımıza karşı en öncelikli sorumluluğumuzdur. Ülkemizi bilimin kılavuzluğunda nesilden nesle taşıyarak daha mutlu ve güçlü bir millet için Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu, Atatürk’ümüzün işaret ettiği zeki, çevik ve ahlaklı sporcularıyla Türkiye’mizi uluslararası alanda yeni başarılarla gururlandırmaya devam edecektir. 

Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü aramızdan ayrılışının 82. Yılı’nda rahmet ve minnetle anıyoruz. O’nun hedefleri doğrultusunda güçlenen vatanımızı korumak için canlarını feda eden şehitlerimize Allah’tan rahmet, gazilerimize şükranlarımızı sunuyoruz. 

Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu