KULÜPLERİMİZİN DİKKATİNE: 2021-2022 Sezonu Kulüp Akreditasyon İşlemleri Hakkında

Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu Kulüp Akreditasyon İşlemleri

2021-2022 sezonu faaliyet programında yer alan müsabaka ve yarışmalara, branş akreditasyon işlemlerini yapan tüm kulüpler katılabilir.
Akreditasyon işlemleri için katılımcı kulübün aşağıdaki evrakları Federasyonumuza ulaştırması gerekmektedir.

  1. Kulüp antetli kâğıdı ile TSSF başkanlığına hitaben yazılmış 2021-2022 sezonunda hangi katılım yapılacağı branşların belirtildiği ile ilgili kulüp başkanı onaylı dilekçe, (Dilekçe örneği için tıklayınız.)
  2. II. Kademe antrenörlük belgesine sahip olan antrenörün 2022 yılı vizeli antrenör belge fotokopisini, (Vize işlemi için Antrenör İstek Formu için tıklayınız.)
  3. Yönetim kurulu kararının fotokopisi,

ÖRNEK KARAR METNİ

2021-2022 sezonunda Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu faaliyet programında yer alan  ………….branş faaliyetlerine sözleşmeli antrenörümüz TC kimlik numaralı……….. 2.Kademe Antrenör ………… ile birlikte katılım sağlanması ve akreditasyon işlemleri için Federasyona bildirilmesine oy birliği ile karar verilmiştir.

NOT:

  • Akreditasyon işlemini tamamlayan kulüp sezondaki bildirim yaptığı branşın tüm müsabakalarına katılmak zorundadır. Mazeretsiz katılmadığı tespit edilen kulüpler geçerli mazeret sebebini yazılı olarak Federasyona bildirmek zorundadır. Aksi taktirde kulüpler TSSF disiplin kuruluna sevk edilir.
  • 2021-2022 sezonu Akreditasyon işlemi yapmayan kulüpler TSSF faaliyetlerine katılamaz.