Camiamıza hayırlı olsun

Türkiye Sualtı Sporları Camiasının Saygıdeğer Mensupları, Değerli Dostlar, Spora ve Sporcularımıza kıymet ve değer veren tüm paydaşlarımız, 29 Ocak 2021 Cumartesi Günü Gençlik ve Spor Bakanlığı Konferans Salonunda gerçekleştirdiğimiz Genel Kurulumuzun sonuçlarının tüm camiamıza ve Türk sporuna hayırlı olmasını diliyorum.

‘Değişim Zamanı’ sloganıyla başladığımız yolculukta teslim aldığımız bayrağı daha da ileriye taşıyabilmek adına yönetim kurulumuz başta olmak üzere Federasyonumuz çatısı altında görev yapacak tüm arkadaşlarımızla birlikte var gücümüzle çalışacağız. Genel Kurulumuz öncesinde Sualtı Ailemize verdiğimiz sözleri tutmak, projeleri bir bir hayata geçirebilmek adına vakit kaybetmeden süratle bir planlama yapacak ve tüm faaliyetlerimizi belirli bir program içerisinde, ortak akılla gerçekleştireceğiz.

Artık sen, ben yok, ötekileştirmek yok, ayrım yok! Artık biz varız!

Bundan sonraki süreçte atacağımız her adımı takım ruhu bilinci ile atacağız.

Bilgi, deneyim ve tecrübelerimizi, heyecanımız ve camiamıza olan büyük sevdamızla harmanlayarak tüm branşlarımızın faaliyetlerini güçlü bir şekilde icra edebilmesi için kullanacağız.

Olağan Genel Kurulumuzun kazananı şahıslar değil, camiamız oldu. Sorumluluğumuzun bilinciyle güçlü yarınlar için daha çok çalışacağız. Tevazuuyla, samimiyetle, gayretle yolumuza devam edeceğiz.

Gönül, gönüle, omuz omuza verdikçe engellerin bir bir ortadan kalktığına hep birlikte şahitlik edecek, başaracak ve mutluluklarımızı her zaman paylaşarak büyüteceğiz.

Bu duygularla Genel Kurulumuzu onurlandıran tüm Bakanlık temsilcilerimize, Sayın Genel Müdürümüz nezdinde tüm Spor Genel Müdürlüğü Teşkilatına, Kıymetli Protokol Üyelerimize, üstatlarımıza, delegelerimize, misafirlerimize basının kıymetli temsilcilerine ve  Sualtı Ailemizin değerli mensuplarına bizlere göstermiş oldukları büyük teveccühten dolayı yürekten teşekkür ediyor, sizlere bu vesile ile bir kez daha saygı ve sevgilerimi sunuyorum.

Sağlık, mutluluk ve huzur dolu günler sizlerle olsun.