İMEAK DENİZ TİCARET ODASI, FEDERASYON BAŞKANIMIZ OĞUZ AYDIN’I ZİYARET ETTİ

İMEAK DENİZ TİCARET ODASI, FEDERASYON BAŞKANIMIZ OĞUZ AYDIN’I ZİYARET ETTİ

İMEAK Deniz Ticaret Odası (DTO) Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Kıran başkanlığındaki İMEAK DTO heyeti, Federasyon Başkanımız Oğuz Aydın’ı makamında ziyaret etti. Ziyarette dalış turizmiyle ilgili görüş alışverişinde bulunuldu.

İMEAK Deniz Ticaret Odası (DTO) Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Kıran’ın Federasyon Başkanımız Oğuz Aydın’ı ziyaretinde Federasyon Yönetim Kurulu Üyemiz Mehmet Kamil Kalyon, Genel Sekreter Şehri Şahin, İMEAK DTO heyetinden Yönetim Kurulu Deniz Turizmi Danışmanı Hüsnü Çöllü, 46 No’lu Meslek Komite Başkanı Murat Draman, 46 No’lu Meslek Komite Üyeleri Behçet Kutlu ve Kenan Doğan, Genel Sekreter Yardımcısı Ender Kahya, Deniz Turizmi ve Deniz Kaynakları Müdürü İpek Sapmaz hazır bulundu. 14 Şubat Pazartesi günü gerçekleşen ziyarette deniz turizmine önemli katkılar sağlayan dalış merkezlerinin sorunları, kurumlar arası işbirliğiyle ortak çözüm önerileri değerlendirildi.

Federasyon Başkanımız Oğuz Aydın, İMEAK Deniz Ticaret Odası (DTO) Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Kıran’a ve beraberindeki heyet üyelerine, dalış turizmi için gösterdikleri ilgi ve destek için teşekkür ederek, “Dalış merkezlerimizin sorunlarının farkındayız. Hem federasyonumuz bünyesinde hem de kurumlar arası işbirliğiyle bu sorunları en kısa sürede aşacağız. İMEAK DTO heyetinin özellikle bu konuda gösterdiği yakın ilgi bizleri mutlu etti. Kendileriyle dalış turizmine ve merkezlerimizin faaliyetlerinin iyileştirilmesine yönelik atacağımız ortak adımları ele aldık” dedi.

İMEAK Deniz Ticaret Odası (DTO) Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Kıran, federasyon başkanlığı görevi nedeniyle Oğuz Aydın’ı kutladığını, yeni dönemde sualtı sporları federasyonuyla daha iyi ve sağlıklı bir iletişimle ortak işbirliklerini değerlendireceklerini söyledi.

Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu