Ankara Kalkınma Ajansı’ndan Federasyonumuza Destek

Ankara Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Dr. Cahit Çelik, TSSF Başkanı Oğuz Aydın’a cankurtaranlık çalışmaları için destek vereceklerinin mesajını verdi.

Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu (TSSF) Başkanı Oğuz Aydın, Ankara Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Sayın Dr. Cahit Çelik’e nezaket ziyaretinde bulundu.

Federasyon Başkanımız Oğuz Aydın’ın ziyaretinde genel değerlendirmelerin yanında üzerinde durulan ana gündem maddesi; cankurtanlıkla ilgili uluslararası doküman ve eğitim materyallerine erişim oldu.

Kalkınma Ajansı’ndan Federasyonumuza Cankurtaranlık Alanında Uluslararası Eğitim ve Doküman Desteği Mesajı

Yapılan görüşmede, Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Dr. Cahit Çelik, 2023 yılında cankurtaranlık ile ilgili doküman ve uluslararası eğitim materyallerine erişim konusunda destek vereceklerini işaret etti. Dr. Cahit Çelik aynı zamanda bu çalışmaların bütçe kısmına da destek vereceklerinin mesajını verdi.

Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Dr. Cahit Çelik, cankurtaranlığın uluslararası seviyeye çıkartılması ile ilgili çalışmalara desteğini Federasyon Başkanımız Oğuz Aydın’a iletti.

TSFF Başkanı Oğuz Aydın’ın nezaket ziyareti cankurtanlığın uluslararası seviyeye çıkarılması için çözüm önerilerinin sunulması ve karşılıklı değerlendirmeler ile son buldu.